Kartki - w podziękowaniu · Na wyzwanie

Melduję, że wyzwanie podjęte!

Moja kartkowa mentorka – Ania zaproponowała mi dwie rzeczy, aby korzystać z kursów Akademii oraz abym podjęła wyzwanie 12# . Jako, że pilna uczennica ze mnie, to postanowiłam podążać za obydwoma poradami.

I tak też powstała moja kolejna kartka dla Ani 🙂

Aby zrobić tę kartkę skorzystałam z tzw. mapki (na początku nie wiedziałam, że tak to się nazywa 🙂 i myślałam, że to po prostu jest szablon) stąd -> Cardabilities. Stwierdziłam, że taka mapka to bardzo fajna sprawa, bo podsuwa w sumie całą kompozycję kartki.

Jednak chciałam także nauczyć się czegoś z któregoś z kursów Akademii i tak też zrobiłam. Przerobiłam kurs na kwiatek rozetkowy. Niestety nie posiadam dziurkacza brzegowego, dlatego brzeg pozostał prosty. Jedyne czego nie przewidziałam, to długość paska na kwiatek, bo w instrukcji pisze jak byk, że jest z całej długości arkusza, a ja sobie skróciłam go tak prawie z 10cm, więc później mnie pokarało i sklejać musiałam kwiatek w dwóch miejscach a nie jednym. Jeszcze nie potrafię tak ładnie sklejać, ale ostatnio wpadłam na pomysł, jak chyba to można zrobić, tak żeby nie było widać 🙂 Jak będzie kolejny taki kwiatek, to wypróbuję.

Papier z jakiego skorzystałam w tej kartce, to dwa różne papiery z kolekcji Radość Lata Latarnia Morska.

Jedna myśl na temat “Melduję, że wyzwanie podjęte!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.