Kartka - świąteczna · Na wyzwanie

Kraftowy kolor / Craft color

Kraftowy kolor zdominował chyba ostatnio i moje prace, czasem w jakiejś małej części, tak też się stało w przypadku kartek świątecznych, które zobaczycie poniżej. Sam papier kraftowy, to nie żaden specjalny do scrapbookingu, tylko taki do pakowania paczek czy prezentów 🙂 W końcu scrapbooking nie tylko polega na użyciu tego, co gotowe, ale na kreatywności?! W sumie, co to ta kreatywność? Jak myślicie? Dla mnie to zawsze robienie czegoś innego niż do tej pory i udowadnianie sobie, że można inaczej! Ale też zawsze to robienie czegoś po czym szczęka opada!

Craft color rules recently on my pages and cards, I think. It also happened to the cards, which I am going to present you today. The craft paper is nothing special, just the paper used for packaging 🙂 Oh yes, scrapbooking is not only about the use of the ready-to-adhere embellishments and papers, it is a little about the creativity, isn’t it?! Hmm, actually, what do you think is the creativity? For me it has always been creating something different than so far and proving myself that I can do some other things too! But of course the normal interpretation of creativity for me is when somebody (not necessarily in scrapbooking, but in anything else, e.g modern technologies) creates something that it takes your breath away!

 

kartka_swiateczna_fiolet_01

 

kartka_swiateczna_fiolet_02

Materiały:
ramka tekturowa,
stempel Wesołych Świąt,
– papier Papermania sprzed dwóch lat,
tusz fioletowy.

Wszystkie materiały do zrobienia tej kartki powyżej pochodzą ze scrap.com.pl, więc zgłaszam kartkę na wyzwanie z bombką, bo bombek na kartce dużo.

 

kartka_swiateczna_choinka_01

 

kartka_swiateczna_choinka_02

 

kartka_swiateczna_choinka_11

 

kartka_swiateczna_choinka_12

A na powyższych dwóch kartkach wszystkie materiały to jedna kolekcja z Papermanii, łącznie ze stemplami. Bardzo rzadko mi się zdarza, żeby wykorzystywać materiały z tej samej kolekcji, a tu aż dwie kartki tak zrobiłam.

The two above cards are whole made using one Papermania colleciotion, including even the stamps. It is really seldom for me to use materials and I could even create two such cards.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s