Clean & Simple · Kartka - świąteczna · Na wyzwanie

Nowości świąteczne, czyli… Sequin pocket?

Sequin pocket – no właśnie, co to takiego. Oryginalnie, to chyba taka w miarę przezroczysta kopertka wypełniona cekinami, które się w środku przemieszczają. Ja trochę potraktowałam to inaczej i stworzyłam bombkę oraz choinkę i je wypełniłam nie cekinami, ale czymś co cekiny bardzo przypomina. Jako, że maszyny do szycia nie mam, to trochę w inny sposób musiałam sobie poradzić, tzn. najpierw sklejałam całość, później obszyłam ręcznie (pierwszy raz szyłam na papierze zwykłą cieńką nicią!), a na koniec dokładnie docięłam kształty. Zbytnio nie chciałam już kartek ozdabiać. Trochę mnie to wkręciło, więc może znów w przyszłości coś podobnego wypróbuję.

Sequin pocket – yes, just a pocket filled with sequins which move there inside. I actually did not create the pocket but a Christmas tree and a Christmas Glass ball and filled that with something very similar to sequins that definitely is no sequin. As I do not own a sewing machine I needed to hand sew everything (to be honest – I did sew in the paper with normal very thin thread for the first time!). I think I really like the effect that you can get and most probably I will create something with that idea soon.

 

kartka_swiateczna_shaking_pocket_01

 

kartka_swiateczna_shaking_pocket_02

 

kartka_swiateczna_shaking_tree_01

 

kartka_swiateczna_shaking_tree_02

The second card with a Christmas tree I submit to the CAS Sunday Challenge.

Reklamy

5 myśli na temat “Nowości świąteczne, czyli… Sequin pocket?

  1. Magda, Ty się chyba zamieniłaś w maszynę! Takie równe te przeszycia, że nie zorientowałabym się, że są ręczne gdybyś nie napisała. Nie znałam tej techniki, ale fajny pomysł to jest i bardzo efektowny.

  2. Lovely card, really beautiful!!
    Thank you for joining our challenge at CAS on Sunday.

  3. Fantastyczny efekt! Bardzo mi się podoba coś w kartkach, co się rusza 🙂 a przy okazji pewnie trochę szeleści. Naprawdę absolutnie nie zorientowałam się, że te przeszycia są ręczne! Niewiarygodne, tak równo czasem nawet maszyna nie szyje, pogratulować. Od zawsze wydawało mi się, że szycie i papier można łączyć, a będzie fajnie. Taką kartkę mogę otrzymać na święta! Pozdrawiam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s