Dziecięca · Favorite things Friday · Kartka gratulacyjna - narodziny · Scrap It Girl

When somebody is born / Jak się nowy człowiek urodził…

Then it is good to pass some congratulations to the parents. It is even better to do it with a special card like the one below.

To wypada złożyć gratulacje rodzicom. A jeszcze lepiej jak można to zrobić za pomocą specjalnej kartki z gratulacjami, takiej jak ta poniżej na przykład.

kartka_gratulacje_narodziny_01

kartka_gratulacje_narodziny_02

kartka_gratulacje_narodziny_03

I used here: Jesse James buttons, paper from Sweet Sentiments Collection of Graphic45, die-cuts and papers from Time for Spring collection, brown ink and white Dabber paint.

Wykorzystane tutaj są: guziki Jesse James, papier z kolekcji Sweet Sentiments od Graphic45, papiery i die-cuty z kolekcji Time for Spring, brązowy tusz Latarnia Morska i biała farba Dabber.

As today is Friday, I just want you to take a look  at Scrap It Girl blog, to check out Favorite Things Friday. This time it is all about favorite Snacks and Drinks when crafting. My favorite drink when scrapbooking lately is a Chinese green tea. I don’t eat anything when I am in my creative mode, so there is no favorite snack.

A skoro dziś piątek, to tak jak poprzednio zapraszam do odwiedzenia Scrap It Girl, gdzie jak co tydzień Favorite Things Friday. Tym razem nasze ulubione napoje i przekąski podczas scrapowania. Mój ulubiony napój na scrapowanie to chińska zielona herbata, a przekąski nie ma, bo nigdy nie jem, jak jestem w trybie tworzenia.

Reklamy

Jedna myśl na temat “When somebody is born / Jak się nowy człowiek urodził…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s