Album · Scrap It Girl

Mini album

Mini albums aren’t really the best form of scrapbooking for me. I think it is all because I always needed more than day to finish a „mini” and somehow the fun was over after the first day. The next day I usually got another ideas and somehow did not like it. When it comes to regular scrapbooking with 12 x 12″ page, it seems always perfect for me, ’cause I need one day (one evening!) to complete it and the next I don’t think anymore about it but I am brainstorming ideas for new pages.

Mini albumy jakoś nie należą do mojej ulubionej formy scrapbookingu. Tak się jakoś składa, że chyba do tej pory te, które udało mi się zrobić, zajmowały bardzo dużo czasu. Nie było mowy o skończeniu takiego albumiku w jeden dzień, a na ten następny często miewałam już inne pomysły, które co gorsza wydawały mi się lepsze… ale już nie do zrealizowania tym razem, bo np. wszystko już było posklejane. Inaczej za to sprawa się ma, jeśli chodzi o zwykłe „tradycyjne” scrapy. Te są jak najbardziej do skończenia w jeden dzień, w dzień następny już o nich nie rozmyślam, a raczej robię sobie burzę mózgów na kolejny scrap.

However this time it was a bit different. I received a mini album package among other goodies I received as my Design Team package – from Scrap It Girl. This mini album from Teresa Collins is perfect. It is already prepared for you, you just need to concentrate on the photos and some embellishments and of course journaling and the „mini” is finished!

Jednak tym razem było inaczej. Jakiś czas temu w ramach mojej paczki z racji bycia w zespole projektowym Scrap It Girl dostałam już taki jakby gotowy album Teresy Collins. Sprawa była na tyle prosta, że tak naprawdę wystarczyło wydrukować zdjęcia, porozmieszczać je na różnych stronach, dodać tytuły i ozdoby i całość gotowa!

 

SONY DSC

 

 

SONY DSC

 

 

 

SONY DSC

 

 

SONY DSC

 

 

SONY DSC

 

 

SONY DSC

 

 

SONY DSC

 

 

SONY DSC

 

 

And what do you think about mini albums?

A wy co myślicie o mini albumach?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s